בדוק אם הגלגל הרזרווי מחובר היטב
ברכבים רבים הגלגל הרזרווי נמצא בתחתית הרכב, ומחוזק על ידי בורג ארוך שמוברג מתוך תא המטען. במשך הזמן הבורג נוטה להתרופף ועלול להפתח, במיוחד עקב קפיצות של הרכב ולחץ של הגלגל כלפי מטה. במצב זה יתכן והגלגל הרזרווי יפול מהרכב במפתיע וישאר על הכביש. רכב שמגיע אחריך עלול לעלות עליו, להתהפך או לגרום לתאונה חמורה. לכן הקפד לבדוק מדי פעם את חיזוקי הגלגל הרזרווי את גוף הרכב. בדוק בנוסף גם אם יש חלקים רופפים אחרים אשר עלולים לעוף בזמן הנסיעה ולסכן את הנהגים שמאחוריך.

הזהר מג'יפים בעיר
מה לעשות, בהרבה מאוד מקרים ג'יפ משמש כרכב השני בבית ומיועד לנהג המיומן פחות. ניתן לראות את נהגי הג'יפ נוסעים ברחבי שכונות יוקרה, מתקשים לחצות צמתים, מחכים זמן רב ואז חותכים את הצומת ברגע הגרוע ביותר. לכן, ראית נהג את הג'יפ, שמור מרחק, אל תלחיץ את הנוהג בו, וצפה לפניות ובלימות פתע.
ככלל, ראית נהג או נהגת לא מיומנים? תן להם את הSPACE שלהם, אל תצפור ואל תאיץ בהם, זה לא עוזר!

אל תריב
בשום מקרה אל תריב עם נהג משום סיבה ובשום מצב.
חתכו אותך? עקפו אותך בצורה פראית? אל תנסה לחנך את הנהג! עבור הלאה ומנע מעצמך צרות מיותרות. אין לדעת מי הנהג מולך ומאילו בעיות הוא סובל.
אל תחמיר את המצב בו אתה נמצא כעת. הענינים יכולים רק ללכת ולהסתבך, אל תחשוב על עניני כבוד או נצחון אישי. הנצחון מבחינתך הוא להגיע בשלום הביתה בלי לגרום נזק לעצמך או למישהו אחר.