סיפור אמיתי! זהירות- תוכן קשה!
כדאי לחשוב על זה בשנה החדשה
"הלכתי למסיבה ונזכרתי במה שאמרת. ביקשת ממני לא לשתות אלכוהול. אז שתיתי ספרייט. הרגשתי גאה בעצמי, כפי שאמרת שאני צריכה להרגיש. אמרת שאני לא צריכה לשתות ולנהוג, בניגוד למה שכמה חברים אמרו לי לעשות. עשיתי בחירה בריאה והעצה שלך היתה נכונה, כמו כל שאר העצות שלך. כאשר המסיבה הסתיימה בסופו של דבר, אנשים החלו לנסוע הביתה שיכורים בלי להיות מסוגלים לעשות זאת. נכנסתי למכונית שלי בוודאות שאני אחזור הביתה בשלום. לא תיארתי לעצמי מה מחכה לי, אמא. עכשיו אני שוכבת ברחוב ואני שומע את השוטר אומר: "הילד הזה שגרם לתאונה היה שיכור." אמא, הקול שלו נראה כה רחוק. הדם שלי נשפך בכל מקום, אני מנסה בכל כוחי לא להאנח. אני יכולה לשמוע את הרופאים אומרים, "הבחורה הזאת הולכת למות". אני יודעת בוודאות כי הצעיר, שניהג במלוא המהירות, החליט לשתות ולנהוג, ועכשיו אני צריכה למות. למה אנשים עושים את זה, אמא, בידיעה כי זה הולך להרוס את חייהם של רבים? הכאב חותך אותי כמו מאה סכינים. תגיד לאחותי לא לבכות, ולאבא להיות חזק. וכאשר אני הולכת לגן עדן, אני צופה על כולכם. מישהו צריך ללמד את הילד הזה שזה לא בסדר לשתות ולנהוג. אולי אם ההורים שלו היה אומרים, לא הייתי מתה עכשיו. הנשימה שלי נחלשת יותר ויותר. אמא, אלה הם הרגעים האחרונים שלי, אני מרגישה כל כך נואשת. הלוואי שיכולתי לחבק את אמא, בעוד אני שוכבת כאן גוססת. הלוואי שיכולתי להגיד לך כמה אני אוהבת אותך, אמא. אז .. אני אוהבת … י '.. שלום … "
מילים אלו נכתבו על ידי עיתונאי שהיה עד לתאונה. הילדה, בזמן שהיא מתה, אמרה את הדברים האלה ואז העיתונאי רשם … המום מאוד.
מתוך פייסבוק. חושב שזה לא אמיתי? מה זה חשוב. זה קורה כל יום.

 A TRUE STORY AND CONSIDER THIS IN THE UPCOMING NEW YEAR

I went to the party an…d remembered what you said. You asked me not to drink alcohol. So I drank a Sprite. I felt proud of myself, as you said I should feel. You said I should not drink and drive, contrary to what some friends told me. I made a healthy choice and your advice was correct, as all you give me forever.

When the party finally ended, people began to drive without being able to do so. I went to my car with the certainty that he would return home in peace. I never imagined what awaited me, Mom. Now I'm lying in the street and I hear the policeman say: "The kid that caused this accident was drunk." Mom, his voice seems so distant. My blood is spilled everywhere and I'm trying with all my might not moan. I can hear the doctors say, "This girl is going to die." I have the certainty that the young man, who ran at full speed, decided to drink and drive, and now I have to die.

Why do people do this, Mom, knowing that this is going to ruin many lives? The pain is cutting me like a hundred knives. Tell my sister not to cry, tell Daddy to be strong. And when I go to heaven, I'll be watching for you all. Someone should have taught that boy is wrong to drink and drive. Maybe if his parents would have said, I would not be dying now. My breath is getting weaker, more and more. Mom, these are my last moments and I feel so desperate. I wish I could hug Mom, while I'm lying here dying. I wish I could tell you how much I love you, Mom. So .. I love … y. .. goodbye … "

(These words were written by a reporter who witnessed the accident. The girl, as he died, I was saying these words and the reporter wrote down … very overwhelmed. The journalist started this campaign, if you read this note, please click " share ", so more people can be aware. Therefore, I ask one small gesture, send it to your friends, family and loved ones)