השוליים של האייטיז ממשיכים לבעוט!

ביום האחרון של אוקטובר, 31.10 (שני, בשעה 22:30) יתקיים במועדון האוזןבר בתל אביב ארוע הפאנק-רוק-גלאם-גראנג' המדובר בהשתתפות שלוש להקות ותיקות – קילר הלוהטת, השפן הנכון וחרדל (שיארחו את אחד מסמלי האייטיז הבולטים – שולץ האיום).

 

קילר הלוהטת פרצה לתודעה בשנת 1981 עם להיט הפאנק הסאטירי "אני רוצה להיות ראש הממשלה!", שיצא בזמן תעמולת הבחירות לכנסת, ובו הציע הסולן יורם מארק-רייך להמונים לבחור אותו – זמר הרוק ארוך השיער והפרוע – לתפקיד ראש הממשלה. קילר הלוהטת פעלה עד אמצע האייטיז, התפרקה, חזרה לפעול בתחילת הניינטיז, התפרקה שוב, והתקמבקה באופן מפתיע לפני כשנתיים. בשנה שעברה גם יצא דיסק אוסף כפול של הלהקה ובו 26 שירים, כולל הלהיטים "יורדים עלייך כסאח", "עיר של בתולות", "חנה'לה התבלבלה", "ראש ממשלה!", "המלכה השחורה" ועוד. בהופעה באוזןבר תפגיז הלהקה את מיטב להיטיה.

להקת השפן הנכון הוקמה בשנת 1988 על ידי המנהיג אריאל קרס, יוצא קיבוץ מצובה, ומתהדרת בתואר 'להקת הפאנק הקיבוצית היחידה מאז ומעולם'. הלהקה הזועמת יורה שירי Pאנק קצרים ועצבניים, כולל גרסאות כסחניות לשירי א"י, וגם רוקבילי וסרף עם הרבה הומור של מתחת לחגורה. מובטח דיסטורשן שיוברג היישר למוח.

להקת חרדל הוקמה לפני כעשור בתל אביב על ידי יוסי לוי החיפאי-לשעבר. לוי, כיום איש פרסום ומדיה, שיחק בסדרות טלוויזיה כמו 'שמש', 'זינזאנה' ו'החבר'ה הטובים'. הסגנון: גראנג' נויזי בסיסי. אלבום הבכורה של הלהקה יצא לפני שנים אחדות בחברת 'נענע דיסק', ועל עטיפתו הופיעו חברי הלהקה בפנים צבועות ומסיכות במה שיותר מכל מזכיר סאדו-מאזו. לוי, אגב, כבר לא צובע את שיערו בסגול.

בערב המטורף הזה תוכלו לצפות גם בשולץ האיום, לשעבר שותפו המוזיקלי של רמי פורטיס, ומנהיג להקות 'כרומוזום' ו'היחידה לטיפול נמרץ'. שולץ האיום, שנוצר על ידי דורון אייל, נחשב לתופעת תרבות אייטיזית מוזרה וכריזמטית. הוא היה מראשוני מבצעי הסקס בשירותים של מועדוני רוק, ומי שגילה והתחתן עם הדוגמנית ויק. שולץ יתארח בהופעתה של להקת חרדל.

עוד פרטים? יורם מארק-רייך: 050-7667693