תיירים ורחוב שינקין
הצביון המסוים של הרחוב, והשם שיצא לאזור זה, מביאים אליו תיירים רבים מדי שנה.
אולם לרחוב אין בפועל עודף אטרקציות להציע לתייר או מוצרים ייחודיים לרכישה.
ברחוב שינקין יש מספר חנויות אמן או סדנאות פרטיות בהן מיצרים אביזרי אופנה או אמנות מקוריים. חבל שפוטנציאל הרחוב אינו ממומש בצורה מקסימלית, ואינו בנוי בצורה כזו שתיירות מחו"ל תרצה להגיע לרחוב לרכוש פריטים ייחודיים ויוצאי דופן על סמך המלצות של תיירים אחרים שביקרו ברחוב, ולא רק על סמך המלצות פרסומיות או הפנייה מבתי המלון.
בתקופת המכבייה נוהגים הספורטאים היהודים מחו"ל להגיע בקבוצות אל אזור שינקין בתקווה לזכות במעט שמש ישראלית, לרכוש מזכרות למשפחה באוסטרליה, ספרד או ארצות הברית, ואולי להכיר בן או בת זוג מקומיים.
במקרים רבים הם מכירים בני זוג מהקבוצה שלהם וחוזרים איתם לחו"ל.

מועדונים ברחוב שינקין
רחוב שנקין הינו מעל לכל רחוב מגורים בו גרים מאות אנשים.
למרות הצביון הייחודי של הרחוב, אין לשכוח שהוא אינו ממוקם כבר באזור תעשייה מחוץ לעיר, אלא באזור מגורים משולב מסחר.
לחצים של דיירי הרחוב, יחד עם וועד רחוב חזק, גרמו להיעלמותם של מועדונים ומוקדי בידור רועשים מסביבת הרחוב. למרות הפגיעה לכאורה בייחודו של הרחוב, אין מקום למקומות בילוי רועשים ליד בתי מגורים ויש למקמם באיזורי תעשייה או באזורים ללא מגורים.

פעילות לילדי גן ובית-ספר ברחוב שינקין
ברחוב שינקין אין אטרקציות מיוחדות לילדים בגן או בבית ספר יסודי.
גן השעשועים דומה לגני שעשועים אחרים שנמצאים ברחבי העיר, ולא ניתן למצוא ברחוב חנויות יצירה מיוחדות לילדים, חנויות צעצועים מיוחדות או אטרקציות.
בטרם מתכננים יום שלם עם הבילויים המושתת על ביקור ברחוב שינקין, כדאי לוודא שיש פעילות ספציפית לילדים ברחוב, דוכנים, סדנאות יצירה וכדומה.
בתקופת החגים והחופשות ניתן למצוא פעילויות מיוחדות לילדים ונוער.
עם זאת, כדאי לבקר עם ילדים ברחוב שנקין, לפחות פעם אחת ולזמן מוגדר מראש, עם תוכנת גיבוי נאותה. כאשר אין פעילוית יזומה לילדים, ניתן להגביל את הביקור ברחוב שנקין לשעה-שעתיים, לשלב בו רכישת אביזרי אופנה לבנות בתחילת הרחוב פינת קינג ג'ורג', או רכישת פריטים שונים לבנים בחנות כלי עבודה במרכז הרחוב.
כמו כן קניית מיץ טבעי, ארוחה במקדונלד או ישיבה בבית קפה עשויים להעביר את זמנם של הילדים בצורה סבירה.